Odkryj elektryczne samochody ŠKODY

W życiu nakręcają nas różne rzeczy: miłość, adrenalina, pasja, zabawa. Zawsze towarzyszy temu pozytywna energia, która ładuje nasze życiowe akumulatory. Chcemy mieć swój udział w napędzaniu Cię pozytywną energią, dlatego zapraszamy Cię do świata samochodów elektrycznych ŠKODY. Odkryj wszystkie zalety naszych elektrycznych modeli i wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twojego stylu życia.

Poczuj przyjemność płynącą z podróży elektryczną ŠKODĄ

Przyspieszenie

Maksymalny moment obrotowy dostępny od samego początku. Silnik elektryczny oferuje maksymalną moc już od najniższych obrotów. Dzięki temu możesz cieszyć się wyjątkowo dynamiczną jazdą i doskonałymi osiągami.


Przyspieszenie

Komfort

Cicha podróż i brak konieczności zmiany biegów. Silnik elektryczny pracuje bezgłośnie. Jedyne, co słyszysz, to pęd powietrza i odgłos opon toczących się po asfalcie. Nie musisz też zmieniać przełożeń, bo auto nie potrzebuje skrzyni biegów.


Komfort

Zeroemisyjność

Elektryczny silnik o mocy 82 KM nie emituje spalin i jest przyjazny dla środowiska. Podróżowanie ŠKODĄ CITIGOe iV jest więc ekologiczne i przyczynia się do ograniczenia zanieczyszczeń.


Zeroemisyjność

Zasięg

Zasięg nowej ŠKODY CITIGOe iV to 260 km na jednym ładowaniu. Akumulator znajdujący się w podłodze ma moc 36,8 kWh, a dzięki szybkiej ładowarce naładujesz go do 80% w godzinę.


Zasięg

Dowiedz się więcej o ŠKODZIE CITIGOe iV

Jaki zasięg ma ŠKODA CITIGOe iV?

ŠKODA e-CITIGO ma zasięg około 260km, dzięki czemu możesz nią zarówno jeździć po mieście, jak i wyruszyć w dłuższą trasę – bez obaw, że się rozładuje.

Gdzie mogę naładować ŠKODĘ CITIGOe iV?

Auto elektryczne możesz ładować, korzystając ze zwykłego gniazdka w domu lub w pracy, a także korzystając z ciągle rozrastającej się sieci publicznych punktów ładowania, w tym superszybkich stacji z prądem stałym.

W jaki sposób najszybciej naładuję ŠKODĘ CITIGOe iV?

Skorzystaj z superszybkiego punktu ładowania z prądem stałym – akumulator będzie napełniony w 80% już po godzinie od podłączenia.

Poznaj możliwości samochodów elektrycznych ŠKODY

Całkowicie elektryczna

ŠKODA CITIGOe iV

Poznaj CITIGOe iV

Nowa ŠKODA
SUPERB iV Plug-in Hybrid

Poznaj SUPERB iV

Wyjdź poza schemat i poznaj
szczegóły naszej oferty

Wyślij